Personeel

Directie

Berckmoes, Marc : Directeur, Coördinerend directeur SGE
De Bruyn, Linda : GOK-coördinator, Kwaliteitsanker, VOET
Van Gyseghem, Hans : Technisch Adviseur Coördinator
Verscheure, Nicolas : Adjunct-directeur

Secretariaat

Bauwens, Nele : Leerlingbegeleiding OV4 Orthopedagoge
Borms, Ineke : Leerlingbegeleiding Orthopedagoge
Catoire, Anouchka : Leerlingbegeleiding, opvoeder
Geeroms, Joke : Leerlingsecretariaat 2de jaren, opvoeder
Gryseels, Tamara : Leerlingsecretariaat 1ste jaren, Adm. medew
Heiremans, Johan : Leerlingbegeleiding sanctioneringsbeleid
Hertoge, Jonas : Secretariaatsmedewerker, opvoeder
Huwaert, Tonia : Mentor aanvangsbegeleiding
Kestens, Myriam : Personeelssecretariaat, opvoeder
Lockefeer, Lies : Coördinator OV4
Schandevyl, Jimmy : Rekenplichtige, opvoeder
Sonck, Piet : Smartschool, opvoeder

Leerkrachten & Vakken

Appelmans, Patrick : Rooms Katholieke Godsdienst
Arijs, Sylvi : Nederlands
Baeyens, Evi : Frans
Callebaut, Nathalie : Nederlands
Carbon, Vincent : Techniek / Elektriciteit / Mechanica
De Baerdemaeker, Karel : Protestants Evangelische Godsdienst
De Cnijf, Anneleen : Wiskunde
De Cnijf, Cathérine : Wiskunde
De Groote, Anneleen : Wiskunde
De Haen, Angie : Handel / economie / Nederlands
De Jonge, Amélie : Nederlands
De Jonghe, Erna : Haarzorg
De Kerf, Philippe : Elektriciteit / Mechanica / Techniek
De Moyer, Wouter : Wiskunde / Lichamelijke opvoeding
De Regge, Kathleen : Techniek
De Schrijver, Maddy : Techniek / Gezinstechnieken / Voeding
De Schrijver, Mattias : Frans
De Smet, Sylvie : Wiskunde / Nederlands
De Vriendt, Viviane : Aardrijkskunde
De Waele, Micheline : Muziek
Dedobbeleer, Wouter : Niet-confessionele Zedenleer
Eeckhoudt, Sophie : Engels / Niet-confessionele Zedenleer
El Hammoudi, Mimoun : Islamitische Godsdienst / Techniek
Havaux, Filip : Techniek
Heiremans, Johan : Economie / Handel
Hoogstoel, Conny : Frans
Huwaert, Tonia : Lichamelijke Opvoeding
Lafourt, Anja : Engels
Lambrechts, Ilse : Natuurwetenschappen / Wetenschappelijk Werk
Linares Passi, Leticia : Economie / Handel / Dactylografie
Mignon, Katrien : Frans / Nederlands
Moens, Hilde : Grieks
Pieters, Pascal : Latijn / ICT / Leren Leren / GOK
Raes, Annick : Natuurwetenschappen / Wetenschappelijk Werk
Robbe, Sofie : Wiskunde
Rogiers, Céres : Geschiedenis / lichamelijke opvoeding
Rossel, Foeke : Lichamelijke opvoeding
Sonck, Jozefien : Plastische Opvoeding
Sticker, Dries : Natuurwetenschappen / aardr. / Wet.Werk
Tuytschaever, Lynn : Wiskunde
Van Daele, Sacha : Nederlands / Engels / Aardr.
Van de Verre, Wim : Lichamelijke Opvoeding
Van Den Brulle, Geert : Hout
Van der Straeten, Joke : Rooms Katholieke Godsdienst
Van Driessche, Céline : PO / MO / Nat.Wet. / NCZ / Engels
Van Lier, Joke : Nederlands / Geschiedenis
Van Nieuwenborgh, Toon : Nederlands / geschiedenis
Van Rampelbergh, Sarah : Nederlands
Vande Velde, Tamara : PO / Kunstinitiatie / Beeldende Vorming
Vandenbussche, Gregory : Hout
Vanneste, Myriam : Frans
Vens, Steven : Techniek
Verhoeven, Franky : Lichamelijke opvoeding
Vermeir, Esther : Techniek / geschiedenis
Vernaillen, Tina : Verzorgingstechnieken / Voeding
Wesemael, Katrien : Natuurwetenschappen / Wet. werk

C.L.B.

Callebaut, Kathleen : Psychologe
Tas, Roos : Verpleegster
Van Impe, Elly : Maatschappelijk werker